Rozpis zájmových kroužků 2016/2017

 DEN KROUŽEK HODINA VEDOUCÍ MÍSTO ZAČÁTEK KROUŽKU
           
Pondělí Klub-ko hlídá děti
dle domluvy
Eva Olivová
 SVČ  od 5. září
  Keramika - školka Sluníčko 10:00 - 11:00 Lenka Klimtová  SVČ  listopad
  Keramika - družina I. 12:30 - 13:30 Jitka Šírková  SVČ  říjen
  Keramika - družina II. 13:30 - 14:30 Jitka Šírková  SVČ  říjen
  Zumba pro děti 14:30 - 15:20 Nikola Schovánková  SVČ od 26. září
  Rybáři 15:00 - 16:00 Miroslav Plucha  SVČ  od 3. října
  Paličkování 15:00 - 16:30 Eva Olivová
 SVČ od 19. září
  Ruština pro dospělé 15:30 - 16:30 Helena Mališová  SVČ od 3. října
  Fotošikulové 16:00 - 17:30
Nikola Schovánková
 SVČ
  Němčina
16:30 - 17:30 Helena Mališová  SVČ  od 3. října
           
Úterý Klub-ko pro rodiče a děti 9:00 - 11:00 Eva Olivová
 SVČ  od 6. září
  Keramika - školka Vápenka 10:00 - 11:00 Jitka Šírková  SVČ  listopad
  Keramika - družina III. 12:30 - 13:30 Jitka Šírková  SVČ říjen
  Loutkářský 14:00 - 15:30 Lenka Bendáková  SVČ od 20. září
  Volejbal - přípravka 14:00 - 15:00 Jitka Šírková
 I. ZŠ
  Volejbal 15:00 - 16:30 Jitka Šírková
 I. ZŠ
  Badatelský (pokusy, záhady přírody) 15:30 - 16:30 Nikola Schovánková  SVČ říjen
  Malý hasič 15:00 - 17:00 Vladislava Šírková  SVČ
  Vaření 15:00 - 16:30 Eva Rydvalová  SVČ od 20. září
  Geocaching - hledání pokladů 15:45 - 17:15 Lenka Košková  SVČ od 20. září
  Výtvarný 16:00 - 17:30 Lenka Klimtová  SVČ od 27. září
  In-line bruslení 17:00 - 18:00 Pavel Hlubuček  SVČ
           
Středa Klub-ko pro rodiče a děti - angličtina 8:30 - 9:30 Eva Olivová
 SVČ od 7. září
 

Klub-ko pro rodiče a děti - angličtina

9:30 – 10:30 Eva Olivová
 SVČ  od 7. září
  Keramika - školka Stavbařů I. 10:00 - 11:00 Lenka Klimtová  SVČ  listopad
  Keramika - začátečníci 13:30 - 14:45 Jitka Šírková  SVČ
  Orientální tance - začátečníci 14:30 - 15:20 Nikola Schovánková  SVČ  od 5. října
  Sklářský (tiffany a další techniky) 14:30 - 16:00 Eva Olivová  SVČ
  Keramika - pokročilí 15:00 - 16:15 Jitka Šírková  SVČ
  Automodeláři 15:00 - 16:30 Rudolf Šrámek  SVČ od 14. září
  Vodáci 15:00 - 16:00 Eva Rydvalová
  Trampská kytara 15:00 - 16:00 Jiří Šefr  SVČ od 21. září
  Stolní tenis
15:00 - 16:30 Roman Soběslavský
Sokolovna
  Orientální tance - pokročilí
15:00 - 15:50 Nikola Schovánková  SVČ od 5. října
           
Čtvrtek Klub-ko hlídá děti dle domluvy Eva Olivová
 SVČ   od 8. září
  Keramika - školka Stavbařů II. 10:00 - 11:00 Jitka Šírková  SVČ  listopad
  Keramika - družina IV. 13:30 - 14:30 Jitka Širková
 SVČ
říjen
  Jezdectví 14:00 - 16:30 Jana Hlubučková
 SVČ
  Včelaři 14:30 - 16:00 Zdeněk Horna  SVČ od 8. září
  Radioamatéři 15:00 - 16:00 Luboš Bartoš  SVČ
Šachy 15:00 – 16:30 Roman Soběslavský  SVČ od 15. září
  Tanečky pro nejmenší
15:30 - 16:30 Eva Rydvalová
 SVČ
  Angličtina pro děti 15:30 - 16:30 Štěpánka Sochorová  SVČ  říjen
  Šikovné ruce 16:00 - 17:30 Lenka Klimtová  SVČ od 29. září
  Včelaři - dospěláci 16:30 - 18:00 Zdeněk Horna  SVČ
  Volejbal - dorost 17:30 - 19:00 Jitka Šírková Hr. Horka
           
Pátek Klub-ko pro rodiče a děti 9:00 - 11:00 Eva Olivová  SVČ  od 9. září
  Tkaní 13:00 - 14:30 Jitka Šírková  SVČ
  Horolezení 13:30 - 15:30 Lucie Smolová Skl. škola od 7. října
  Zahradnický 14:00 - 15:30 Lenka Bendáková
 SVČ
  Řezbářský 14:30 - 16:00 Zdeněk Horna  SVČ  říjen
  Farmáři - zahrada, péče o zvířata 14:30 - 16:00 Jitka Šírková
 SVČ
  Modeláři (vláčky) 15:00 - 16:30 Michal Bareš
 SVČ  říjen